Nowości  Dostęp do Internetu    
 


DostępDoInternetu.pl > Multimedia Polska z kolejnym tysiącem światłowodów w Kutnie

2012-07-12 Multimedia Polska z kolejnym tysiącem światłowodów w Kutnie

Operator kablowy Multimedia Polska powiększyła zasięg swojej sieci światłowodowej o 1 000 mieszkań w Kutnie.

Na początku lipca 2012 roku dostęp do sieci światłowodowej uzyskało blisko 1000 nowych mieszkań w Kutnie w lokalizacjach:

  • ulica Wilcza,
  • ulica Warszawskie Przedmieście,
  • ulica Podrzeczna,
  • Aleja ZHP,
  • osiedle Łąkoszyn.

"Ponieważ na co dzień sporo korzystam z Internetu oraz VOD sieć światłowodowa zapewnia mi bezproblemowe korzystanie z tego typu usług. Polecam ją wszystkim, którzy cenią sobie stabilność połączenia i szybkość internetu w codziennym użytkowaniu." - powiedział Paweł Łuczak, jeden z abonentów Multimedia Polska przy ulicy Wilczej.

Do końca miesiąca planowane jest podłączenie kolejnych 600 mieszkań. Od wielu miesięcy z tej technologii korzystają również mieszkańcy innych ulic Kutna, m.in.: Bolesława Chrobrego, Władysława Łokietka i Stefana Batorego.

Dzięki trwającym właśnie pracom modernizacyjnym liczba gospodarstw mających dostęp do technologii światłowodowej w Kutnie wzrosła do blisko 5 tys.. Multimedia Polska szacuje, że na modernizację sieci w tym mieście przeznaczyła w ciągu ostatnich 2 lat kwotę ok. 1 miliona złotych.

"Sieć światłowodowa daje nam możliwość uruchomienia internetu o bardzo wysokiej prędkości, dużo większej niż w przypadku standardowych łącz. Poza tym gwarantuje bardzo wysoką jakość świadczenia usług oraz jednoczesny dostęp do bogatego pakietu telewizji cyfrowej IPTV i telefonu, oczywiście, w atrakcyjnej cenie." - powiedział Wiktor Dębicki, regionalny lider wsparcia sprzedaży Multimedia Polska.

Wszyscy potencjalni klienci Multimedia będący w zasięgu sieci światłowodowej w Kutnie, będą mieli możliwość zakupu internetu o prędkości nawet 60 Mb/s.

DostępDoInternetu.pl na serwisach społecznościowych: